За три тижні обстріли Києва забрали життя 12 людей

Фото: Национальная полиция Украины Наслідки одного із ударів по центру Києва. Перехрестя вулиці Володимирської та бульвару Шевченка

Загалом із 24 лютого столичні поліцейські зареєстрували 1517 проваджень за фактами воєнних злочинів у Києві.

У Києві за останні три тижні внаслідок ворожих обстрілів загинули 12 людей та ще 60 було травмовано, пошкоджено житлові будинки та об’єкти критичної інфраструктури. Про це повідомляє поліція Києва.

Загалом із 24 лютого столичні поліцейські зареєстрували 1517 проваджень за фактами воєнних злочинів у Києві.

“Серед вчинених злочинів – зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України, державна зрада, колабораційна діяльність, диверсія, порушення законів та звичаїв війни. Із загальної кількості 816 таких кримінальних проваджень розслідує Служба безпеки України. За останні три тижні країна-терорист обстріляла Київ ракетами та безпілотниками. Внаслідок ворожих влучень загинуло 12 громадян, ще 60 було травмовано. Руйнувань зазнали житлові будинки, об’єкти критичної інфраструктури, також було пошкоджено та знищено близько ста автомобілів”, – зазначив начальник поліції міста Іван Виговський.

Раніше експерти американського Інституту вивчення війни (ISW) проаналізували атаку дронами-камікадзе по Києву 17 жовтня.

Джерело Блогинг