У Києві 80% населення залишилося без водопостачання

Фото: Корреспондент.net Вранці 80% Києва залишилось без водопостачання

Влада попросила громадян про всяк випадок запастися водою з найближчих бюветів та точок продажу.

Внаслідок пошкодження енергетичного об’єкта біля Києва 80% споживачів столиці залишаються без водопостачання. Про це повідомила Київська міська держадміністрація у понеділок, 31 жовтня.

“Усі ракети, що летіли до столиці, були збиті нашими ППО. За що їм велике спасибі. Втім, було влучання по об’єктах у Київській області. Об’єкти, які зазнали пошкоджень, – частина єдиної енергетичної системи. Тому 350 тисяч квартир столиці залишилися без світла. 80% міста – без водопостачання. Фахівці працюють, вивчають ступінь ушкоджень та роблять усе, щоб швидше стабілізувати ситуацію”, – заявив мер міста Віталій Кличко.

Влада попросила громадян про всяк випадок запастися водою з найближчих бюветів та точок продажу.

Також Кличко звернувся до водіїв із закликом бути уважнішими та обережнішими на дорогах столиці. Тому що через знеструмлення не працює багато світлофорів у місті.

У роботі наземного громадського транспорту немає змін. Працює і столичний метрополітен.

Дізнатися, де розташований найближчий до будинку бювет, можна на інтерактивній карті за посиланням. Бювети, які тимчасово не працюють через відсутність електропостачання, позначені червоним.

Нагадаємо, вранці 31 жовтня Україна зазнала масованої ракетної атаки. Російські ракети прилетіли в щонайменше 10 областей. У низці регіонів повідомили про “прильоти” та пошкодження об’єктів інфраструктури.

Пізніше військові повідомили, що вдалося збити 44 крилаті ракети типу Х-101/Х-555.

Джерело Блогинг