До суду направлено справу організатора фейкових обмінників у Києві

Фото: kyiv.npu.gov.ua Затримані шахраї

У вересні цього року поліція викрила злочинну групу, яка за допомогою фейкових обмінників привласнила велику суму грошей.

 

Обвинувальний акт щодо організатора фейкових обмінників у Києві і його спільниці направлено до суду, щодо інших учасників злочинної групи досудове розслідування триває. Про це повідомляє поліція Києва.

 

У вересні цього року поліція викрила злочинну групу, яка за допомогою фейкових обмінників привласнила велику суму грошей. До складу групи входило шестеро людей.

 

“Під час досудового розслідування було встановлено, що група діяла близько року. Серед спільників був організатор, так звані касири і кур’єри. Правопорушники розміщували в Інтернеті оголошення про обмін валют за вигідним курсом. А коли громадяни приїжджали за адресами розміщення обмінників і віддавали “працівникам” іноземну валюту для підрахунку, шахраї тікали через запасний вихід у приміщенні. Таким чином, учасники угруповання обдурили сімох громадян на суму 122 000 євро та 282 000 доларів США”, – йдеться у повідомленні.

 

Шістьом фігурантам справи повідомлено про підозру у шахрайстві, скоєному в особливо великих розмірах, а також у пограбуванні, скоєному організованою групою в умовах воєнного стану.

 

“Стосовно двох учасників злочинної групи – організатора і його спільниці – направлений до суду обвинувальний акт разом із матеріалами кримінального провадження для розгляду справи по суті. Обвинуваченим загрожує від 8 до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. За іншими учасниками злочинної групи досудове розслідування триває”, – зазначає прес-служба поліції Києва.

 

 

Раніше на Київщині викрили торговців автомобілями, завезеними як гумдопомога.

 

Депутат організував два шахрайські кол-центри – МВС

 

Джерело Блогинг