У Києві без світла залишаються 130 тисяч людей

Фото: Владислав Содель / Facebook В настоящее время в Киеве продолжается запуск теплоснабжения

Протягом 24 години заплановано завершити всі відновлювальні роботи. Вода, тепло, зв’язок повернуться у штатному режимі, запевнила влада.

Станом на ранок суботи у Києві без електроенергії залишаються ще 130 тисяч мешканців. Про це повідомила Київська міська військова адміністрація 26 листопада.

 

 

“Без постачання електроенергії, в режимі аварійних відключень залишаються 130 тисяч жителів столиці… Електроенергія подаватиметься згідно з графіками стабілізаційних відключень”, – йдеться у повідомленні.

 

Водночас водопостачання відновлено в повному обсязі по всіх районах міста. У квартирах верхніх поверхів багатоповерхівок, які досі знеструмлені, можливий знижений тиск води у мережі.

 

Наразі триває запуск теплопостачання.

 

Мобільний зв’язок практично доступний у всіх районах Києва. Але не відкидається можливість локальних проблем у місцях без електроживлення.

 

“Протягом 24 годин заплановано завершити всі відновлювальні роботи. Вода, тепло, зв’язок повернуться до роботи в штатному режимі”, – запевнила влада.

 

Напередодні ввечері стало відомо, що в енергосистемі України зберігається дефіцит 30%. Її поетапне відновлення енергосистеми продовжується, а ремонтні бригади працюють цілодобово.

 

На Київщині чоловік загинув від чадного газу: просто в будинку стояв генератор

Джерело Блогинг