Кількість відключень світла в Києві різко знизилася

Фото: Владислав Содель / Facebook У Києві стабілізовується енергопостачання

Тепер у столиці стали набагато частіше траплятися аварії на електромережах, тому що коли світло подається, “починають включати в розетки все”.

 

Кількість відключених клієнтів у четвер у Києві знизилося до 652 тисяч із 953-958,5 тисяч у середу-вівторок. Про це повідомив гендиректор енергопостачальної компанії YASNO Сергій Коваленко у Facebook 1 грудня.

“Сьогодні обмеження споживання у Києві склало 580 МВт, а це вже майже графік”, – написав він.

 

Коваленко також зазначив, що зараз набагато частіше стали траплятися аварії, причиною яких є спрацювання автоматики через те, що коли світло подається, “починають включати в розетки все”, зокрема включення електрообігрівачів через похолодання.

 

“Тому не втомлюся повторювати: використовуйте електроенергію відповідально. На жаль, ми матимемо регулярні відключення цієї зими, тому запасайтеся теплим одягом, утеплюйте будинок і вірте у ЗСУ”, – заявив Коваленко.

 

Він уточнив у коментарі для Інтерфакс-Україна, що значне зниження кількості відключених при невеликому збільшенні обмежень (у середу-вівторок було 545-560 МВ) пов’язане зі зростанням доступної потужності, однак одночасно зростає і споживання.

 

Напередодні повідомлялося, що у Києві почнуть діяти “ручні відключення” електрики у будинках, що знаходяться на лініях критичної інфраструктури.

 

 

 

Джерело Блогинг