Повідомлено про підозру киянину, який вкрав мурал Бенксі

Фото: Офис Генерального прокурора Украины Вкрадений мурал

Для вчинення крадіжки злодій залучив чоловіків, які не знають про його наміри, яких запевнив у тому, що має всі відповідні дозволи на демонтаж муралу.

 

На Київщині повідомлено про підозру громадянину, який намагався вкрасти графіті Бенксі. Про це УНН повідомили в Офісі генпрокурора України.

 

Киянину повідомлено про підозру за фактом закінченого замаху на таємне викрадення чужого майна в особливо великому розмірі в умовах воєнного стану.

 

“За даними слідства, мешканець столиці вирішив демонтувати зі стіни напівзруйнованого окупантами будинку в Гостомелі графіті “Жінка в протигазі” всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі. Усвідомлюючи цінність роботи, він планував продати графіті, а отриманими коштами розпорядитися на власний розсуд. Для цього він залучив чоловіків, які не знали про його наміри і яких запевнив у тому, що має всі відповідні дозволи на проведення демонтажу муралу”, – йдеться в повідомленні.

 

Після того, як частина стіни була зрізана разом із зображенням, громадянин дбайливо запакував демонтований фрагмент для захисту від пошкоджень.

 

Однак чоловік не встиг завантажити викрадене в автомобіль, оскільки його викрили співробітники військової адміністрації, – зазначають в Офісі генпрокурора.

 

Нагадаємо, під час свого візиту до України Бенксі створив сім робіт. Дві з них він створив у Києві. У Бородянці Бенксі намалював хлопчика, який лає матом чоловіка, що нагадує президента країни-агресора Росії Володимира Путіна, а також уже всім відому гімнастку, яка спирається на зруйновані конструкції будівель. Також його роботи з’явилися у Гостомелі, Ірпені, Горенці.

 

ЗМІ дізналися особистість анонімного художника Бенксі

 

 

Джерело Блогинг