Укренерго зняло обмеження для Києва та області

Фото: Херсонська ОВА Укренерго зняло обмеження подачі електроенергії Києву та області

Обмеження споживання все ще застосовуються у Житомирській області, але завдяки сонячній погоді та роботі відновлюваних джерел енергії обмеження споживання у регіоні менше, ніж зазвичай.

 

Укренерго сьогодні, 30 березня, заявило про зняття обмежень у магістральних мережах для Києва та Київської області, оскільки завершено аварійно-відновлювальні роботи на одному з енергооб’єктів у центральному регіоні України.

 

Але обмеження споживання досі застосовуються у Житомирській області. Повідомляється, що завдяки сонячній погоді та роботі відновлюваних джерел енергії обмеження споживання в регіоні менше, ніж зазвичай.

 

“Однак через значний обсяг пошкоджень обладнання мережі ще не повністю відновлено. Ремонтні роботи в регіоні продовжуються, а також продовжуються на всіх інших енергооб’єктах, які були пошкоджені російськими масованими обстрілами”, – зазначили в компанії.

 

Повідомляється також, що через наслідки негоди є локальні відключення у Чернігівській та Київській областях. Бригади обленерго працюють над відновленням енергоживлення споживачів.

 

Раніше повідомлялося, про відключення світла у 12 областях

 

Україна зможе терміново отримувати електрику із ЄС

 

 

 

 

Джерело Блогинг