Під Києвом собаки з розплідника напали на маму з дитиною

Фото: purinaone Пси накинулися на вулиці на жінку та дитину

На розплідник уже давно скаржаться мешканці села, стверджуючи, що господарі не стежать за тим аби собаки не вибігали з двору.

На Київщині собаки породи кане-корсо напали на 35-річну жінку, яка разом із 7-річною дочкою гуляли вулицею. Про це у вівторок, 11 квітня, повідомила поліція Київської області.

 

Як розповіли в поліції, у той час, коли на вулиці перебували жінка та дитина, господар собак виводив їх на прогулянку. Тварини, як зазначають правоохоронці, були без намордників. Більше того, змогли втекти від господаря та покусати перехожих.

 

Жінка та дочка отримала численні рани тулуба та кінцівок.

 

За інформацією видання Obozrevatel, інцидент стався 10 квітня у селі Михайлівка-Рубежівка Бучанського району Київської області.

 

Батько постраждалої дівчинки розповів, що собак було багато і вони напали на дитину та матір буквально біля їхнього будинку.

 

“Господар бігає навколо, інших трьох собак на повідку кинув, репетує, але нічого зробити не може, пси його просто не слухаються”, – розповів чоловік.

 

Спочатку чоловік відбив у тварин доньку, згодом дружину.

 

“Я кинувся, відігнав трьох, накрив їй голову курткою, щоб вони до горла не дісталися, потім відігнав решту і поніс дружину в кут між огорожами, щоб хоч зі спини не напали на неї”, – розповів чоловік.

 

За його словами, він сам викликав для рідних “швидку”, а власники собак не робили нічого. Більше того, господар тварин нібито намагався відкупитись від нього кількома сотнями доларів.

 

 

У мами з донькою рвані рани на ногах, в ділянці попереку, на тілі. У дівчинки є рана від укусу у районі ока, вирваний шматок волосся. Вона не може вставати і плаче ночами. Лікарі кажуть, що на постраждалих чекає тривале лікування.

 

Сам власник розплідника коментувати ситуацію не схотів.

 

У селі Унятичі Дрогобицької громади Львівської області та 5-кілометрової навколишньої зоні ввели карантин до 22 травня 2023 року через захворювання собаки на сказ.

 

В Англії пес породи малинуа – бельгійська вівчарка на прізвисько Базз отримав звання Тварина року. 

Джерело Блогинг