Третій за місяць співробітник відділу благоустрою Києва попався на хабарі

Фото: Київська міська прокуратура Черговий співробітник відділу благоустрою Києва попався на хабарі

Зловмисник вимагав щомісячну плату у розмірі 10 тисяч гривень за “дозвіл” на безперешкодне здійснення діяльності СТО.

 

У столиці на хабарі затримали виконувача обов’язків начальника відділу з питань благоустрою. Про це повідомляє Київська міська прокуратура в Facebook у середу, 24 травня.

 

За даними слідства, виконувач обов’язків начальника відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища одного із районів столиці після перевірки документів на здійснення діяльності СТО, почав вимагати у керівника автосервісу щомісячну плату у розмірі 10 тисяч гривень за подальше безперешкодне здійснення діяльності.

 

У випадку ж відмови від надання грошових коштів він попередив підприємця про демонтаж приміщення. При цьому, під час спілкування з підприємцем, посадовець наголосив, що враховуючи, що він є новопризначеним керівником підрозділу, всі “питання” необхідно вирішувати з ним.

 

“Не зупинила посадовця від протиправних дій навіть обізнаність про нещодавнє викриття керівника та головного спеціаліста цього ж відділу на одержанні неправомірної вигоди”, – зазначили у прокуратурі.

 

Правоохоронці задокументували одержання посадовцем хабаря. Зловмиснику повідомили про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади.

 

У прокуратурі зауважили, що посадові особи вказаного підрозділу РДА протягом останнього місяця вже двічі викривались прокуратурою під час одержання хабарів.

 

Так, повідомлено про підозру начальнику вказаного відділу за фактом одержання неправомірної вигоди за “дозвіл” на здійснення стихійної торгівлі. Також повідомлено про підозру головному спеціалісту цього відділу за фактом одержання хабаря за “дозвіл” на розміщення кав’ярні.

Нагадаємо, раніше у Києві затримали завідувача однієї з комунальних медустанов. Чоловік продавав довідки про непридатність до військової служби, його викрили на отриманні 3 000 доларів.

Ложка дьогтю: кому українці найчастіше дають хабарі

Джерело Блогинг