Київводоканал спростував фейк про спалах холери в столиці

Фото: Корреспондент.net У домівки киян надходить безпечна вода

Інформація про холерну паличку в столичній воді не відповідає дійсності, наголосили у Київводоканалі.

Інформація, що поширився в мережі, про можливий спалах холери в Києві через холерну паличку у воді, не відповідає дійсності. Про це в понеділок, 26 червня, заявила пресслужба Київводоканалу.

 

“У мережі розповсюджується фейк про можливий спалах холери через холерну паличку у воді. У Київводоканалі наголошують, що ця інформація не відповідає дійсності”, – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що якість питної води контролюється за показниками епідемічної безпеки та санітарно-хімічними нормами безпечності. Відхилень від чинних ДСанПіНів (Державні санітарні правила та норми, – ред.) немає, вода безпечна за епідемічними показниками та не шкодить здоров’ю людини.

 

Інформацію про якість води поверхневих джерел водопостачання та питної води в Києві щодня оприлюднюють на офіційному сайті Київводоканалу та на сторінці компанії у Facebook.

Нагадаємо, раніше в МОЗ повідомляли, що в Україні не зареєстровано випадків або підозр на холеру, однак медична система готується до будь-яких сценаріїв після руйнування росіянами Каховської ГЕС.

Загроза холери в Україні: як себе захистити

Джерело Блогинг