На митниці у Києві вилучили 86 тонн скла з Росії

Фото: Киевская таможня / Facebook Скло вилучено до рішення суду

За наданими митницею документами, товар був нібито виготовлений у Польщі, про що свідчило й маркування на самому товарі.

Митники припинили ввезення 86 тонн російського скла під виглядом польського. Про це повідомляє Київська митниця у вівторок, 9 серпня.

Вказано, що чотири партії товару з 86 тоннами листового скла надійшли з Європи на адресу київського підприємства. За наданими митницею документами, товар був нібито виготовлений у Польщі, про що свідчило й маркування на самому товарі.

“Однак під час митного огляду в кожній з цих партій інспектори виявили кілька упаковок з іншим маркуванням, під яким раніше на адресу цього ж отримувача здійснювалися постачання з Росії”, – йдеться у повідомленні.

Митники звернулися до польської компанії, яка за документами вважається виробником цього скла. У відповідь польський виробник запевнив, що не виробляв ці товари, нічого не відправляв, а свою продукцію маркує іншим способом.

За фактом переміщення товарів за фальшивими документами Київська митниця склала протокол про порушення митних правил (ст.483 Митного кодексу України). Скло вилучено до рішення суду.

Раніше повідомлялося, що Київська митниця знищила 2,5 тисяч одиниць контрафактної техніки Apple. Підробки спалили у спеціальній печі.

На Одещині митника затримали на хабарі за експорт зерна

Джерело Блогинг