В Києві змінили оплату громадського транспорта картками

Фото: facebook.com/Kyivpastrans Алгоритм оплати банківськими картками у транспорті Києва змінили

Зміни стосуються оплати проїзду коштами з банківської картки, за допомогою сервісів Apple Pay або Google Pay, або оплати цифровою транспортною картою, якщо на ній не було придбаних поїздок.

В столиці України з 4 жовтня змінюється алгоритм оплати банківськими картками на всьому громадському транспорті. Про це повідомляє офіційний портал Києва.

Зокрема, з цієї дати оплата за проїзд буде стягуватись із банківських карток не за кожну поїздку окремо, а за кожні 2 поїздки разом. Тобто плата списуватиметься після кожної другої поїздки в межах одного дня. Якщо пасажир не здійснить другу поїздку до вечора, списання за першу відбудеться після 21.00. 

Зміни стосуються оплати проїзду коштами з пластикової банківської картки, за допомогою сервісів Apple Pay або Google Pay, або оплати цифровою транспортною картою, якщо на ній не було придбаних поїздок і гроші за проїзд списались саме з банківської картки.

“Дана система пройшла успішне тестування на маршрутах швидкісного трамвая та масштабується на весь громадський транспорт”, – вказують автори повідомлення. 

Оплата QR-квитками та поїздками на транспортних картах залишається без змін.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про плани влади підняти ціну за проїзд в громадському транспорті з 8 до 30 гривень, але одразу ж з’явився коментар Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, в якому запевнили, що до завершення військового стану підвищення ціни не буде.

У Чернівцях запускають безлімітний денний проїзд на весь транспорт

Джерело Блогинг