У Києві в метро пасажир потрапив на колії: обмежено рух поїздів

Фото: Вечірній Київ (ілюстративне фото) Станція Університет

Рух поїздів “червоною” лінією метро (Святошинсько-Броварською) частково перекритий і здійснюється на двох ділянках між станціями Академмістечко і Вокзальна, а також між станціями Арсенальна і Лісова.

У Києві на одній зі станцій метро пасажир потрапив на колії, через що станції “Університет”, “Театральна” та “Хрещатик” тимчасово закриті на вхід. Про це сьогодні, 9 лютого, повідомила пресслужба КМДА.

Повідомляється, що рух поїздів “червоною” лінією метро (Святошинсько-Броварською) частково перекритий і здійснюється на двох ділянках між станціями Академмістечко і Вокзальна, а також між станціями Арсенальна і Лісова.

“На станції Театральна пасажир потрапив на колії. На місце події прямують відповідні служби. Про зміни та відновлення руху поїздів повідомимо додатково”, – пояснюють у повідомленні. 

Нагадаємо, торік 8 грудня у Києві закрили рух поїздів між станціями Либідська та Теремки через затоплення тунелю. Ремонтні роботи триватимуть орієнтовно пів року.

19 грудня поліція провела додатковий огляд місць підтоплення тунелів Київського метрополітену і призначила комплексну експертизу.

Підтоплення київського метро: експертиза визначила причину

Джерело Блогинг