Названо втрати Києва за два роки війни

Фото: Getty Images Ліквідація наслідків російської атаки у Києві

У столиці було пошкоджено близько 800 житлових будинків, а також 122 заклади освіти, 18 закладів охорони здоров’я, 17 – соціальної сфери.

У Києві за два роки повномасштабної війни з Росією загинули майже 200 людей, серед них шестеро дітей. Про це повідомила Кийвська міська держаміністрація у суботу, 24 лютого.

Вказано, що повітряна тривога у столиці України пролунала 989 разів. Було пошкоджено близько 800 житлових будинків, а також 122 заклади освіти, 18 закладів охорони здоров’я, 17 – соціальної сфери.

Київська служба порятунку здійснила 156 виїздів на ліквідацію наслідків ракетних обстрілів. На місця ракетних атак й атак дронів бригади швидкої допомоги здійснили 1741 виїзд. Вони надали допомогу 1034 пацієнтам, зокрема 36 дітям.

На сьогодні в Києві зареєстровані майже 209,5 тис. внутрішньо переміщених осіб, серед яких близько 46 тис. дітей.

Понад 8 тисяч киян в перші місяці війни щоденно отримували допомогу від Гуманітарного штабу Києва. Майже 200 тисяч продуктових наборів додатково від штабу отримали внутрішньо переміщені особи і пенсіонери. Гуманітарний штаб залучив допомогу від понад 150 міжнародних партнерів.

Столичне метро як укриття під час повітряних тривог приймало одночасно близько 70 тисяч киян.

Як відомо, сьогодні, 24 лютого, друга річниця від початку вторгнення військ РФ в Україну. Російський президент Володимир Путін планував за короткий строк завоювати всю нашу державу. Але героїчний опір українського народу зірвав ці плани.

За допомогою країн Заходу українцям вдалося звільнити значну частину окупованої у перші місяці території. Зараз на фронті тривають важкі позиційні бої.

За два роки ЗСУ знищили понад 400 тисяч російських агресорів. Лише за добу 23 лютого було відмінусовано майже 800 росіян.

Джерело Блогинг