У Поплавського відкрили факультет дизайну в IT

Фото: Київський університет культури Презентація нового факультету

На новоствореному факультеті будуть навчати за спеціальностями графічний дизайн і реклама, моушн дизайн, дизайн середовища (ландшафт, інтер’єр).

У Київському університеті культури відбулася презентація факультету дизайну, реклами та IT, під час якої також урочисто відкрили лабораторії для професійно-практичної підготовки студентів. Про це говориться в повідомленні університету.

На новоствореному факультеті будуть навчати за спеціальностями графічний дизайн і реклама, моушн дизайн, дизайн середовища (ландшафт, інтер’єр). Повідомляється, що окрім класичних фахових дисциплін, у навчальний процес будуть запроваджені новітні освітні програми, зокрема: основи UX/UI дизайну, бізнес-презентації, основи графічного дизайну, веб-дизайн, дизайн мобільних додатків, дизайн в smm, штучний інтелект в роботі дизайнера, продуктовий дизайн, поліграфія, дизайн POS та зовнішньої реклами, дизайн комп’ютерних ігор, дизайн-системи в інтерфейсах, айдентика.

Під час навчання студенти будуть опановувати найвідоміші дизайнерські програми: Adobe Photoshop, Illustrator та InDesign, Adobe After Effects і Premiere Pro, Archicad, Autodesk 3ds Max, Realtime Landscaping, 3D Lumion Landscape, V-Ray, Corona Renderer, Cinema 4D, Figma, Sketch, Blender, Acrobat Pro, OpenArt, Midjourney, DALLE та інші.

“В інноваційних лабораторіях формуватимуться дизайнерські команди. Це крутий старт для майбутніх дизайнерів-професіоналів. Основне призначення – розвиток художніх здібностей, отримання навичок із цифрової графіки, digital art, VFX, 3D-моделювання, моушн дизайну”, – говориться в повідомленні.

Навчатиме молодь дизайну в ІТ-сфері професор Павло Салига – UX/UI дизайнер із 20-річним досвідом в індустрії. У березні 2023 року він випустив перший в Україні журнал Durchschlag, повністю згенерований штучним інтелектом.

“У сучасному цифровому світі дизайн в IT-сфері відіграє ключову роль. Візуальний дизайн, інтерфейси, користувацький досвід (UX) та інші аспекти дизайну мають велике значення для успіху продуктів і послуг, які ми використовуємо щодня. Від вигляду та функціональності веб-сайтів до мобільних додатків і продуктів розширеної реальності – дизайн є важливою складовою частиною розробки програмного забезпечення та інших IT-рішень. ІТ є найперспективнішою сферою з великими фінансовими вкладеннями, професією майбутнього, саме тому потрібно готувати фахівців із цифрового дизайну”, – розповів Салига під час презентації.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

“Факультет дизайну, реклами та ІТ – це інноваційний креативний освітній простір для творчої молоді. В епоху диджитал-маркетингу, реклами й стрімкого розвитку бізнесу дизайнер – одна з найзатребуваніших і високооплачуваних професій. Наша мета, щоб молодь отримала максимальну професійно-практичну підготовку та реалізувала свої здорові творчі амбіції, втілюючи їх у бізнес-проєкти. Переконаний, що випускники факультету будуть грати у вищій лізі світової IT- індустрії”, – зазначив під час презентації Михайло Поплавський.

Нагадаємо, раніше в Університеті культури відкрили” Лабораторію майбутнього”.

Джерело Блогинг