Кличко похвалився пішохідним мостом, збудованим під час війни

Фото: Віталій Кличко / Telegram Міст-Хвиля на Оболоні

Міст-Хвиля з’єднує парк Наталка та Оболонський острів. Його планували відкрити ще у 2022 році, але на заваді стала саме війна.

У Києві на Оболоні відкрили новий пішохідний міст через річку Дніпро, який був збудований під час повномасштабної війни з Росією. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко у Telegram в п’ятницю, 24 травня.

Міст-Хвиля з’єднує парк Наталка та Оболонський острів. Його планували відкрити ще у 2022 році, але на заваді стала саме війна.

“Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці – на острів Оболонський. Зʼєднує острів з набережною Оболоні та парком Наталка дуже гарний, унікальний з інженерної точки зору, пішохідний міст. Звели його за кошти меценатів – іноземних та українських”, – написав Кличко, не уточнивши суму, яку благодійники витратили на міст.

На мосту зробили підсвітку. Але поки що освітлення основної конструкції не будуть вмикати, а лише економне LED освітлення перил мосту. 

Також на Оболонському острові облаштували рекреаційну зону відпочинку.

Нагадаємо, 20 травня Віталій Кличко повідомив про відкриття мосту у Києві вартістю 2 млрд гривень. Він заявив, що влада “оновлює дороги, розв’язки та мости там, де це вкрай необхідно”.

Також повідомлялося, що 30 вересня 2023 року у Києві під час ремонтних робіт обвалився Дегтярівський міст. Обійшлося без жертв і постраждалих. Відкрито кримінальне провадження, правоохоронці провели обшуки за вісьмома адресами.

Рух Дегтярівським шляхопроводом відкрили лише у грудні після проведення додаткових робіт.

Джерело Блогинг