Наруга над могилами: жінці призначать судово-психіатричну експертизу

Фото: Киевская городская прокуратура Фото підозрюваної

Співробітники Печерського управління поліції за допомогою камер відеоспостереження змогли встановити особу, що причетна до акту вандалізму на могилах українських військових.

Жінці, яку підозрюють у погромі на могилах загиблих військових Дмитра (Да Вінчі) Коцюбайла, Андрія (Джуса) Пільщикова та Павла Петриченка призначать судово-психіатричну експертизу. Про це у четвер, 20 червня, повідомила заступниця начальника відділу комунікації поліції Києва Анна Страшок в ефірі національного телемарафону, цитує Укрінформ.

“Жінка мотивів свого вчинку ніяк не пояснює. У нас є підстави вважати, враховуючи її поведінку і вчинок, який вона здійснила, що в неї є певні розлади здоров’я. Тому в межах розпочатого кримінального провадження буде призначена судово-психіатрична експертиза, яка визначить, чи є вона осудною, чи усвідомлювала вона свої дії. За результатами цієї експертизи буде ухвалюватися рішення, чи скерувати обвинувальний акт до суду, чи це будуть заходи медичного характеру”, – сказала Страшок. 

Вона додала, якщо судово-психіатрична експертиза визнає 60-річну жінку, яку підозрюють у сплюндруванні могил осудною, їй загрожуватиме до семи років позбавлення волі.

Як уточнила представниця поліції, кримінальне провадження щодо жінки розпочато за ч. 2 ст. 297 Кримінального кодексу (Наруга над могилою). Враховуючи обставини злочину, планується перекваліфікація на ч. 3 ст. 297 (Наруга над могилою з хуліганських спонукань).

Нині жінка знаходиться в приміщенні Печерського управління поліції, де відбуваються першочергові слідчі дії. Найближчим часом їй повідомлять про підозру.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці затримали 60-річну жінку за наругу над могилами захисників України у Києві. 

Як відомо, 20 червня зранку на території Аскольдової могили в Києві жінка вчинила акт вандалізму на могилах загиблих захисників України

Джерело Блогинг