У Києві поліцейські вилучили 400 екзотичних тварин

Фото: Нацполиция Украины В одній із кліток знайшли трьох тигренят

Під час обшуків було виявлено безліч ветеринарних документів із ознаками підробки і порожні бланки документів на тварин.

 

У Києві поліцейські викрили чоловіка й жінку, які продавали екзотичних тварин, занесених до Червоної книги. Про це повідомляє Нацполіція у вівторок, 30 серпня.

 

 

 

Вказано, що під час обшуків було виявлено близько 400 тварин. Серед них були троє тигренят, а також мавпи, єноти, рептилії та птахи.

 

Правоохоронці разом із фахівцями встановили, що тварини утримуються у неволі в умовах, що не відповідають їхнім біологічним та індивідуальним особливостям, тим самим вони зазнають жорстокого поводження.

 

Зокрема було виявлено, що у деяких вольєрах порушено санітарно-гігієнічні норми, травоїдні та хижі тварини утримуються у сусідніх клітках в одному приміщенні, а деякі з них є зневодненими й виснаженими.

 

Також під час обшуків було виявлено безліч ветеринарних документів із ознаками підробки і порожні бланки документів на тварин.

 

За цим фактом слідчі почали два кримінальні провадження: за ч.3 ст.299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами, вчинене з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, і ч.3 ст.358 Кримінального кодексу України – підробка документів, печаток, штампів і бланків, збут або використання підроблених документів, печаток, штампів, скоєне за попередньою змовою групою осіб.

 

Поліцейські готують повідомлення фігурантам про підозру і клопотання до суду про обрання їм запобіжного заходу. Санкція статті визначає позбавлення волі від 5 до 8 років із конфіскацією тварин.

 

Правоохоронці вилучили диких екзотичних тварин. Вони перебувають на утриманні у столичному зоопарку.

 

 

Раніше у Чернівцях дівчинка жорстоко вбила собаку. Вона била тварину об підлогу і топтала її ногами. Катування тривали близько 20 хвилин.

 

Джерело Блогинг