ДБР завершило розслідування щодо приватизації на заводі Арсенал

Фото: ГБР ДБР заявило про причетність чотирьох осіб до незаконної приватизації на Арсеналі

У цій угоді звинувачується колишній виконувач обов’язків генерального директора Національного космічного агентства України.

 

Співробітники ДБР завершили досудове розслідування кримінального провадження щодо незаконної приватизації нерухомості в центрі Києва. Обвинувальний акт направлено до суду, повідомляється на сайті бюро у середу, 31 серпня.

 

 

Вказано, що у цій угоді звинувачується колишній виконувач обов’язків генерального директора Національного космічного агентства України.

 

У ході досудового слідства встановлено, що на балансі підприємства перебувало нежитлове приміщення по одній з вулиць Печерського району Києва. Приміщення, яке згідно із законодавством не підлягає приватизації, у 2011 році було незаконно передано у власність комерційній структурі, – йдеться у повідомленні.

 

Організатори внесли свідомо недостовірні відомості до договору купівлі-продажу приміщення, підробили звіт про використання коштів, отриманих від протиправного відчуження. Через дії зловмисників держава втратила майно на понад 80 млн гривень.

 

Правова кваліфікація вчинених кримінальних правопорушень – незаконна приватизація державного, комунального майна та службове підроблення (ч.2 ст.233, ч.1 ст.366 КК України).

 

У ДБР додали, що 28 травня цього року до суду було направлено обвинувальні акти щодо ще трьох співучасників угоди, зокрема екс-заступника голови Фонду держмайна.

 

Нагадаємо, що йдеться про незаконну приватизацію приміщень оборонного заводу Арсенал. На момент угоди підприємство розробляло та виробляло оптичні та оптико-електронні прилади для космічної, авіаційної та наземної техніки військового і цивільного призначення.

 

Нагадаємо, у березні 2019 року корпус заводу Арсенал у центрі Києва продали за рекордну ціну – понад 500 млн. гривень.

 

 

 

Джерело Блогинг