У Києві запровадили знижки на оплату комунальних послуг

Фото: facebook.com/kyiv.city.council Столичні депутати запровадили знижку на комуналку для постраждалих від війни

Рішення Київради стосується пільгових категорій населення, окремих установ та організацій, що постраждали від війни.

 

Депутати Київської міської ради запровадили знижки або повне скасування оплати за комунальні послуги для мешканців Києва, установ та організацій, які постраждали внаслідок війни. Про це 9 вересня повідомила прес-служба міськради столиці.

 

Зазначається, що рішення ухвалене на час дії воєнного стану та передбачає повне або часткове скасування нарахувань комунальних платежів за обслуговування прибудинкової території, вивезення твердих побутових відходів, постачання холодної води та водовідведення.

 

У Київраді уточнили:

 

  • знижку у 100% обсязі отримають особи, які постраждали внаслідок російсько-української війни.
  • знижку у розмірі 50% – установи та організації будь-якої форми власності, які розміщують на своїх житлових площах переселенців із тимчасово окупованих або зруйнованих районів, особовий склад територіальної оборони, Збройних сил України та Національної гвардії України на період розміщення таких осіб.
  • знижку у розмірі 30% на всі комунальні платежі отримають соціально незахищені верстви населення Києва.
  • знижку у розмірі 50% – установи та організації будь-якої форми власності, які здійснюють свою діяльність у сфері громадського харчування та забезпечують на волонтерських засадах гарячим харчуванням (готовими стравами) незахищені верстви населення, особовий склад територіальної оборони, ЗСУ та Нацгвардії.

 

Нагадаємо, у серпні президент Володимир Зеленський запровадив мораторій на підвищення комунальних тарифів на газ, теплопостачання та гарячу воду. Він діятиме протягом військового стану та шість місяців після його завершення.

 

 

Джерело Блогинг