Барселона стала містом-побратимом Києву

Фото: kyivcity.gov.ua Мер Києва Віталій Кличко та мер Барселони Ада Колоу

Міський голова Києва Віталій Кличко та мер Барселони Ада Колоу підписали угоду про побратимство

 

Київ та іспанська Барселона стали містами-побратимами. Угоду про співпрацю міст підписали у Барселоні мер Києва Віталій Кличко та мер Барселони Ада Колоу, повідомляє у суботу, 24 вересня, КМДА.

 

“Сьогодні дуже важлива співпраця на рівні міст, тому що саме міста відіграють ключову роль у розвитку держав та поглибленні співпраці між ними. Столиця України розвиває співпрацю з європейськими містами. Залучає допомогу від партнерів, переконує їх у необхідності подальшої підтримки України. Ми маємо бути сильними разом! Перемога України у війні з російськими варварам – це запорука миру та спокою в усій Європі. Ми вдячні нашим друзям, які допомагають. Барселона передавала Україні пожежні авто, гуманітарну допомогу, надала тимчасовий притулок українцям, які рятувалися від війни”, – заявив Кличко.

 

Колоу водночас наголосила, що Барселона і надалі допомагатиме і підтримуватиме Київ та Україну. Зокрема, мери також обговорили співпрацю у сфері громадського транспорту, екології, smart city та культури.

 

Наголошується, що Барселона стала сьомим європейським містом, з яким Київ підписав побратимство з початку широкомасштабної агресії РФ. Зокрема, побратимами української столиці також стали Мадрид, Париж, Марсель, Ліон, Осло та Гамбург. Загалом у столиці України 63 міста-побратими.

 

Раніше повідомлялося, що американський штат Міссісіпі проголосив Хмельницьку область регіоном-побратимом.

 

Також стало відомо, що відновлювати Бучу допоможе місто-побратим із Італії.

 

 

 

 

Джерело Блогинг