Укренерго скасувало відключення світла на Київщині та продовжило їх у Києві

Фото: Соцсети Фото набережної Києва без світла

Будинки жителів Київської області наразі знову зі світлом, проте у столиці продовжаться екстрені відключення.

Екстрені відключення світла в Київській області, які були введені у четвер на тлі атак по енергооб’єктах, з четверга, 28 жовтня, скасовано. Відповідне рішення ухвалили в Укренерго. Про це повідомила прес-служба ДТЕК Київські регіональні електромережі.

“З 00:45 28 жовтня усі будинки мешканців Київської області зі світлом”, – повідомили у компанії.

Проте ситуація в енергосистемі залишається напруженою, зазначають у ДТЕК. Тому компанія закликає українців споживати електроенергію помірно.

Прес-служба ДТЕК на своїй сторінці Facebook також заявила, що в самому Києві триватимуть віялові відключення світла, незважаючи на їхнє скасування в області.

“28 жовтня за розпорядженням НЕК Укренерго у Києві продовжуються екстрені відключення світла”, – йдеться в повідомленні.

Графіки стабілізаційних відключень, складені напередодні, вже не є актуальними, зазначили в компанії.

“На жаль, найближчими днями зберігається висока можливість застосування більш жорстких та тривалих відключень електропостачання”, – додали у ДТЕК.

Як уже повідомлялося раніше, внаслідок удару окупантів у ніч на 27 жовтня низку критичних об’єктів Київської області виведено з ладу.

Додамо, що обмеження електропостачання запровадили у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях.

Джерело Блогинг