У Києві розпочали боротьбу з ожеледицею на дорогах

Фото: КМДА Сніг прибрали на більшості вулиць міського та районного значення

Після снігопаду у Києві очікується різке похолодання – за кілька годин температура з +1°C опуститься до -6°С.

 

У Києві розпочалися роботи з обробки доріг протиожеледними засобами. До робіт залучено 268 одиниць техніки Київавтодору, повідомляє столична адміністрація увечері у суботу, 19 листопада.

 

“Сніг прибрали на більшості вулиць міського та районного значення. Триває зачистка на дорогах місцевого значення. Дорожня служба столиці вже близько доби працює без зупинки”, – йдеться у повідомленні.

 

На цей момент ведеться активна обробка доріг, мостів та тротуарів протиожеледними засобами. Зазначається, що після снігопаду в Києві очікується різке похолодання – за кілька годин температура з +1°C опуститься до -6°С.

 

Нові снігопади синоптики прогнозують на неділю.

 

“Просимо водіїв по можливості втриматися від поїздок на власних авто та не паркуватися на узбіччях доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки. Будьте максимально обачними на дорогах, дотримуйтесь всіх правил дорожнього руху”, – наголошується в повідомленні.

 

Напередодні повідомлялося, що на Київщину насуваються снігопади. При цьому товщина снігового покриву може сягнути 15 сантиметрів.

 

Також синоптики прогнозували, що цими вихідними в Україні стовпчик термометра опуститься до -10°С.

 

 

 

 

Джерело Блогинг