На Київщині помер безпритульний, якого не пустили до “пункту незламності”

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) У Борисполі бездомного не пустили в “пункт незламності”, і чоловік помер

За кілька годин приїхала швидка, але лікарям не вдалося врятувати чоловіка, він помер від переохолодження.

 

У Борисполі на Київщині стався скандал із одним із “Пунктів незламності”: там помер від переохолодження чоловік, якого не пустили погрітися. Про це повідомила місцева мешканка Любов Чижик, яка стала очевидцем трагедії.

 

Жінка розповіла, що сталося це вранці 6 грудня у центрі міста. Вона побачила на зупинці бездомного чоловіка, який сидів легко одягнений у 9-градусний мороз. Вона попросила допомоги в одному з найближчих “Пунктів незламності”, але їй відповіли, що бездомний просився погрітися ще з вечора, і його вирішили не впускати через “неприємний запах”.

 

Жінка попросила співробітників пункту викликати бодай швидку допомогу чи поліцію, оскільки йшлося про життя людини, але, за її словами, вони цього так і не зробили, хоч і пообіцяли.

 

За кілька годин приїхала швидка, але лікарям не вдалося врятувати чоловіка, він помер у лікарні.

 

“Байдужість брата, який вигнав з дому, байдужість людей, які були на зупинці і не відреагували, а найгірше – байдужість працівників пункту, де не потрібні такі люди”, – констатувала жінка.

 

Але у коментарях під повідомленням учасники спільноти Бориспіль для всіх почали звинувачувати у черствості саме автора посту, яка й сама могла б викликати швидку, а не чекати, що це зробить хтось інший.

 

Раніше повідомлялося, що Державна служба з надзвичайних ситуацій вже розгорнула на території України 1072 Пункти незламності.

 

 

 

Джерело Блогинг