До Києва приїхала мер Барселони

Фото: kyiv.klichko.org Зустріч мерів Києва та Барселони

Мер Києва подякував Аду Колау за візит та за допомогу киянам, які рятувалися від війни у Барселоні.

 

Мер Барселони Ада Колау відвідала Київ та висловила захоплення мужністю українського народу. Вона запевнила, що зробить усе можливе, щоб партнери надалі допомагали Україні та Києву. Про це йдеться на сайті мера Києва Віталія Кличка.

 

“Адже Україна – це Європа. І у вашій країні вчиняють злочини проти людяності”, – наголосила мер Барселони.

 

Мер Києва подякував Аді Колау за візит та за допомогу киянам, які рятувалися від війни у Барселоні. Він розповів, що, незважаючи на складнощі, викликані терористичними атаками росії, влада Києва робить все можливе для життєзабезпечення міста.

 

“Ми розуміємо, що для подолання викликів, що виникли перед Україною, нам і надалі потрібна потужна допомога міжнародних партнерів. Ми разом маємо перемогти ворога та відновити безпеку на нашому континенті. І нам дуже потрібна ваша допомога і для повоєнного відновлення країни і, зокрема, столиці”, – наголосив Кличко.

 

Київ уже отримав від Барселони два пожежні автомобілі. Ще два такі автомобілі, а також чотири потужні генератори, автокран із вантажопідйомністю до 40 тонн та захисні костюми для рятувальників проти різних видів загроз, Барселона обіцяє передати місту на початку наступного року.

 

Київ та Барселона підписали Меморандум про побратимство між містами 24 вересня цього року під час візиту Віталія Кличка до Барселони. Барселона стала сьомим європейським містом, з яким Київ підписав побратимство від початку широкомасштабної агресії Росії.

 

 

Раніше повідомлялося, що Рига відправила Києву півсотні генераторів.

 

 

 

Джерело Блогинг