До кінця доби у Києві не курсуватимуть поїзди метро

Фото: Соцсети У Києві тимчасово не працює метро

Підземні станції метрополітену продовжують працювати у режимі укриття, повідомляє прес-служба Київської МДА.

 

У зв’язку з пошкодженням енергетичної системи та аварійними відключеннями електроенергії поїзди метрополітену сьогодні, 16 грудня, до кінця дня не курсуватимуть, але підземні станції працюватимуть у режимі укриття. Про це повідомила прес-служба КМДА.

 

“Для пересування містом просимо скористатися наземним громадським транспортом. Сьогодні у місті курсують автобуси за постійними схемами, а також автобусні маршрути, які працюють на заміну тролейбусним. Завтра у столиці також додатково запустять автобуси, які дублюватимуть трамвайні маршрути. Крім того, місто організує рух автобусів, які частково дублюватимуть схеми маршрутів метрополітену”, – йдеться в повідомленні.

 

Повідомляється також, що приватним перевізникам Києва надано доручення забезпечити посилений випуск автобусів на маршрути в режимі маршрутного таксі.

 

“Особливу увагу приділено маршрутам, що дублюють електротранспорт: метрополітен, тролейбус, трамвай. Про зміни в роботі громадського транспорту повідомлятимемо додатково”, – повідомляють у КМДА.

 

Нагадаємо, вранці 16 грудня війська РФ завдали дев’ятого масштабного ракетного удару по енергетичній інфраструктурі країни.

 

У деяких регіонах України виникли перебої з електропостачанням.

 

 

Джерело Блогинг