Енергетики озвучили ситуацію зі світлом у Києві

Фото: Getty Images Фахівці продовжують виконувати ремонтні роботи у столиці

Обсяг потужності енергосистеми у столиці менший на 50% за необхідний показник, зазначив Сергій Коваленко.

 

Стан системи у Києві нині практично не змінився. Протягом дня електрику відключали практично у всьому місті, зокрема без світла були 1,1 млн користувачів. Про це заявив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 20 грудня.

 

“На наближення до графіка поки не розраховуємо. За фактом зараз маємо потужність на 50% меншу за необхідну. З якої потрібно заструмити критичну інфраструктуру”, – зазначив він.

 

За його словами, у будинках, де світло стабільно подається на критичну інфраструктуру, місто переважно з водою та опаленням.

 

“Диспетчери намагаються зробити так, щоб райони мали постачання хоча б на короткий час, але є низка будинків, які не включалися з учорашнього ранку”, – наголосив Коваленко.

 

Він також додав, що у Дніпрі “все більш-менш стабільно”.

 

“Колеги намагаються максимально наблизитися до графіка. Завтра сподіваюся на гарні новини”, – наголосив гендиректор компанії.

 

Він зазначив, що ремонтні роботи продовжуються, і порадив українцям утеплитися та переглянути список речей, які потрібні, щоб спокійно прожити тривалі відключення.

 

Нагадаємо, що станом на вівторок, 20 грудня, у Києві діє режим аварійних відключень світла.

 

Крім того, метро у Києві почало роботу лише частково.

 

Джерело Блогинг