У YASNO розповіли про ситуацію зі світлом у Києві

Київ залишається у графіках стабілізаційних відключень електроенергії

У Києві у п’ятницю діятимуть стабілізаційні відключення світла. Є можливості забезпечити лише 60% потреб столиці.

На п’ятницю, 20 січня, Укренерго дає на Київ 952 МВт для споживання. Це покриє 60% потреб міста, а отже, столиця залишається в графіках. Про це повідомив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

 

Він зазначив, що у четвер у Києві діяли стабілізаційні відключення. Обмеження ще значні, тому світло-сірі зони графіка також відключалися.

 

Загалом із початку війни рівень оплат за комуналку впав. Тому обсяги коштів, які надходять для ремонтів мереж та дотримання їх у належному стані, зараз також зменшилися.

 

“Попри обмеження електроенергії і усі незручності, які з ними пов’язані, важливо, щоб усі вчасно сплачувати за спожиту електроенергію. Оскільки в тарифі 20% – це витрати на експлуатацію мереж”, – зазначив Коваленко.

 

Він наголосив, що своєчасна оплата зараз допоможе підтримати енергетичну інфраструктуру.

 

Раніше в Укренерго повідомили, що в енергосистемі України зберігається значний дефіцит потужності. При цьому споживання електроенергії прогнозується дещо меншим на тлі потепління.

 

Нагадаємо, 14 січня ракетна атака РФ пошкодила дев’ять блоків ТЕС. Але навіть після такого удару енергосистема України вистояла – вона залишилася цілісною та керованою, зазначив прем’єр Денис Шмигаль.

Джерело Блогинг