Уряд просить Київраду підшукати інше місце для військового цвинтаря

Фото: wikipedia.org Лиса гора

Земельна комісія Київської міської ради відмовилася від ідеї облаштувати на Лисій горі військовий цвинтар.

 

Земельна комісія проголосувала за скасування відповідного рішення Київради 18 січня, повідомив Рух Чесно із посиланням на депутатку Київради Олесю Пинзеник.

 

Підставою для рішення став лист Кабінету Міністрів, у якому депутатів просили змінити місцезнаходження цвинтаря.

 

“Питання цвинтаря на Лисій горі закрите. Суспільний резонанс дуже негативний, адже таке місце розташування було б невдалим з багатьох причин. Тепер потрібно почати процес обговорень із громадськістю, профільними фахівцями, екологами, істориками й архітекторами. Ми запропонували кілька варіантів розміщення, і все ж таки це рішення потребує обговорення”, – зазначає Пинзеник.

 

Нові пропозиції, згідно з вимогами Кабміну, від міського голови Віталія Кличка, міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної, міністра культури Олександра Ткаченка, міністра оборони Олексія Резнікова, міністра реінтеграції Ірини Верещук та інших уряд чекає до 20 січня.

 

Нагадаємо, Національний військовий меморіальний цвинтар планують розмістити на території урочища Лиса Гора у Києві. Київ пропонував місце для проведення почесних поховань поруч із Бабиним Яром, але Кабінет Міністрів ухвалив інше рішення.

 

Джерело Блогинг