Глава ПА НАТО відвідала Бородянку та відзначила мужність українців

Фото: Цензор.нет Руйнування у Бородянці

Жоель Гарріо-Майлям сказала, що сміливість та мужність українців не може не вражати та звикнути до подвигу українського народу неможливо.

 

Президент Парламентської Асамблеї НАТО Жоель Гарріо-Майлям сьогодні, 4 лютого, відвідав Бородянку Київської області, яка значно постраждала під час окупації. Про це повідомляє Укрінформ.

 

Гостя ознайомилася у Бородянці із наслідками окупації населеного пункту військами Росії. Зокрема, оглянула руйнування багатоповерхових будинків, пошкоджений пам’ятник Тарасу Шевченку та графіті британського вуличного художника Бенксі на стіні одного з приміщень пошкодженого дитячого садка Буратіно, а також відвідала модульне містечко, що розташоване біля зруйнованої школи.

 

“Йде боротьба, агресор дуже потужний, і потрібна зброя, потрібно все, а також літаки. І ми намагаємося з трибуни Парламентської Асамблеї НАТО про це сповіщати на весь світ, говорити, що ми, звичайно, маємо йти на якісь жертви, і що наші жертви – ніщо проти того, що терпить український народ”, – сказала Гарріо-Майлям.

 

Вона також сказала, що сміливість та мужність українців не може не вражати та звикнути до подвигу українського народу неможливо.

 

“Сміливість, мужність і рішучість українців, їх незламність не може не вражати. І вона дає нам усім приклад того, як потрібно захищати свою свободу, демократію, життя своє та своїх рідних, і як захищати безпеку народів Європи. Стійкість України нас захоплює та надихає . Неможливо звикнути до подвигу українського народу”, – сказала вона.

 

Гарріо-Майлем запевнила, що ПА НАТО рішуче та неухильно підтримує Україну.

 

Але треба зрозуміти, що виявилося, що країни НАТО не готувалися, як ніхто не готувався, до такої масштабної війни. Ми не маємо навіть у себе потрібного боєзапасу, щоб відповідати потребам такої інтенсивної війни. і працювати, щоб виробити той потенціал, який допоможе досягти нашої мети миру через перемогу”, – вважає вона.

 

Раніше повідомлялося, що голова ОБСЄ побував у зруйнованій Бородянці.

 

Перше модульне містечко відкрили у Бородянці на початку літа минулого року.

 

 

 

 

Джерело Блогинг