Син американського мільярдера передав поліції Київщини термоковдри

Фото: Поліція Київської області Гуманітарна допомога для поліцейських Київської області

Унікальні ковдри мають властивість відбивати до 80% випромінюючого тілом тепла і можуть використовуватися для захисту потерпілого від перегріву або переохолодження.

 

Син американського мільярдера та філантроп Говард Баффет направив поліцейським Київської області 25 тисяч спеціальних майларових ковдр та понад 4 тисячі ліхтарів. Про це повідомляє прес-служба поліції Київщини.

 

“3 лютого іноземну допомогу отримали працівники Бориспільського управління поліції Київщини. Також ковдри та ліхтарі отримають усі співробітники поліції, які взаємодіють з громадянами та за необхідності зможуть надати екстрену допомогу. Наприкінці січня такі засоби вже отримали і спецназівці Київщини, які виконують бойові завдання на сході країни”, – уточнюється у повідомленні.

 

Зазначається, що ці унікальні ковдри мають властивість відбивати до 80% випромінюючого тілом тепла і можуть використовуватися для захисту потерпілого від перегріву або переохолодження, а також, завдяки високій міцності, ковдру майлару можна буде використати для транспортування потерпілого.

 

Ліхтарі стануть важливими приладами у спорядженні поліцейського у темний час доби та безпосередньо під час документування військових злочинів.

 

“Дякую фонду Говарда Баффета за допомогу поліції. Боротьба з ворогом триває, ми не зупиняємось на досягнутому і надалі створюємо безпекове середовище. Завдяки підтримці іноземних представників, поліцейські Київщини можуть результативно виконувати обов’язки”, – сказав глава поліції Київщини Андрій Нєбитов.

 

 

Раніше повідомлялося, що Ізраїль передав Україні три броньовані “швидкі”, а Швейцарія передала Україні зимовий одяг з армійських складів.

 

 

Джерело Блогинг