Викрили магазин, що продавав нарколабораторіям обладнання та прекурсори

Фото: Национальная полиция Украины Викрито працівників магазину, які продавали обладнання та сировину наркоторговцям

Правоохоронці з’ясували, що наркоторговці купували всі необхідні інгредієнти та обладнання в одному зі столичних магазинів із продажу хімічних реактивів.

 

У Києві поліцейські перекрили канал продажу прекурсорів та обладнання утримувачам нарколабораторій. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

 

“На зловмисників оперативники ДБН вийшли в результаті відпрацювання затриманих днями членів наркоугруповання, які налагодили виготовлення та збут амфетаміну у столиці. Встановлюючи канали постачання прекурсорів, правоохоронці з’ясували, що фігуранти купували всі необхідні інгредієнти та обладнання в одному зі столичних магазинів із продажу хімічних реактивів. Правоохоронці провели санкціонований обшук за місцезнаходженням магазину, де в результаті слідчих дій вилучили документацію і прекурсори, які зберігалися та відпускалися з порушенням законодавства”, – йдеться в повідомленні.

 

 

Усе вилучене спрямовано на проведення експертних досліджень.

 

Власникам магазину загрожує до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

Нагадаємо, у Києві в організатора наркобізнесу вилучили кокаїн на $200 тисяч.

 

Правоохоронці перехопили найбільший в історії вантаж наркотиків

 

 

 

Джерело Блогинг