Поліцейські врятували цуценя від власниці-нелюда

Фото: Полиция Киева Київські поліцейські врятували цуценя від жорстокої власниці

Від сусідів поліцейські дізналися, що власниця знущається з цуценяти, прив’язує його до батареї і б’є, а щоб не скиглив – підпоює горілкою.

 

 

 

 

 

 

У Києві поліцейські врятували тримісячне цуценя від жорстокої господині, яка била тварину і поїла її горілкою. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

 

Повідомляється, що минулого місяця інспектори з протидії домашньому насильству Подільського управління поліції отримали виклик про конфлікт між сусідами. Розібравшись у ситуації, поліцейські вже збиралися виходити, але тут у захаращеній кімнаті заявниці почули, як скиглить цуценя – це було маленьке змучене цуценя такси.

 

Жінка не відповіла на запитання щодо стану тварини й умов її утримання, а від сусідів поліцейські дізналися, що власниця знущається з цуценяти, прив’язує його до батареї і б’є.

 

“Жодного разу порушниця не вигулювала песика на вулиці і морила його голодом. Сусіди хто як міг підгодовували тварину. Аби чотирилапий менше дратував жінку і не скиглив – вона підпоювала його горілкою. У квартирі ми не знайшли ні корму, ні інших продуктів для цуценяти, не кажучи вже про посуд чи інші речі для нього”, – розповідає старший лейтенант поліції Денис Матвієнко.

 

Поліцейські вилучили собаку і передали до ветеринарної служби для огляду, а його власниця отримала протокол про жорстоке поводження з твариною. Суд оштрафував жінку на 3 400 гривень.

 

 

 

 

 

 

“Але історія маленької такси на цьому не закінчилася. У клініці собачці стало погано, у неї діагностували важку інфекційну хворобу, і нам повідомили, що відлік життя пішов на години. Лікарі допомогли швидко знайти потрібний препарат, тому я з колегою його придбав. Завдяки небайдужості та професійності головного лікаря Київської міської лікарні ветеринарної медицини за адресою: вулиця Ярославська, 13-А, Євгена Теплюка песика вдалося виходити і врятувати вдруге”, –зазначив поліцейський.

 

Поліцейський прив’язався до цуценяти і вирішив забрати його собі, оскільки за рішенням суду його не повернули власниці.

 

“Песика я назвав Боб, або ласкаво – Бабанич, і для мене він справжній друг, про якого я мріяв, але довго не наважувався брати через постійну зайнятість на роботі. Тепер із ним допомагає моя дівчина. Боб уже відійшов від хвороби, повернувся до щасливого життя і грається із задоволенням. Упевнений, що зі мною йому добре”, – розповів Денис Матвієнко.

 

Раніше повідомлялося, що поліція перевіряє інформацію про знущання над єнотом.

 

Жителям Львівщини загрожує в’язниця за побиття лисиці

 

 

 

Джерело Блогинг