У Києві затримали групу наркоділків з багатомільйонним оборотом

Фото: npu.gov.ua Силовики провели 43 обшуки

Поліція також перевіряє причетність до злочинної діяльності працівників органів виконавчої влади.

У Києві правоохоронці припинили діяльність організованої групи наркозбувачів з багатомільйонним оборотом. Про це увечері в понеділок, 18 вересня, повідомили у Нацполіції.

Встановлено, що до протиправної діяльності причетні десять мешканців столиці. Також перевіряється причетність до злочинної діяльності працівників органів виконавчої влади.

“Ділки детально продумали “схему”: розробили засоби конспірації, щоб координувати діяльність спільників та розподіляти отриманий прибуток між членами групи”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що інгредієнти для наркотичних речовин зберігались за місцями мешкання членів злочинної групи. А їхнє безпосереднє виготовлення відбувалось у двох нарколабораторіях, які були створені фігурантами у Київській області.

Для конспірації хостинг-провайдером сайту виступала компанія, зареєстрована в одній з країн Центральної Америки. Вебресурс містив детальний опис кожного “товару” з описом ефектів від вживання, алгоритм дій для оплати криптовалютою, а також інструкцію на випадок можливого неотримання замовлень.

Правоохоронці провели 43 обшуки у членів злочинного угруповання.

Вилучено прекурсори, наркотичні та психотропні речовини загальною вагою понад 10 кілограмів, зброю.

Раніше поліцейські затримали членів наркоугруповання, яким керував засуджений.

Викрито посадовця військкомату, що постачав наркотики своєму керівнику

Джерело Блогинг