Викрито подружжя киян, які продавали отримані для ЗСУ автомобілі

Фото: ДБР Подружжя киян продавало машини, отримані безоплатно для ЗСУ

Замість того, щоб передавати безплатно отримані за кордоном автівки, фігуранти продавали їх військовослужбовцям.

Правоохоронці викрили подружжя киян, які під виглядом гуманітарної допомоги без сплати митних платежів ввозили до України автотранспорті засоби та продавало їх військовим. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Повідомляється, що чоловік і дружина створили благодійний фонд і мали пільги під час митного оформлення транспортних засобів.

“Але замість того, щоб передавати безплатно отримані за кордоном автівки, фігуранти продавали їх військовослужбовцям. Після продажу автівок так звані благодійники підробляли фіктивні акти прийому-передачі про нібито безоплатну передачу автівок ЗСУ”, – йдеться в повідомленні.

Учора, 25 вересня, правоохоронці викрили зловмисників на спробі продажу трьох автомобілів, отриманих безоплатно в Литві, за 13 тисяч доларів США.

Чоловіка затримали, вирішується питання про повідомлення подружжю про підозру і вилучення решти автомобілів, завезених ними під виглядом гуманітарної допомоги.

“Перевіряється можлива причетність до злочину посадових осіб митниці та військових формувань, які могли сприяти незаконній легалізації автівок на території України”, – йдеться в повідомленні ДБР.

Кримінальне провадження розпочате за статтею про незаконне використання гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку. Санкція статті передбачає позбавлення волі до семи років з конфіскацією майна.

Раніше повідомлялося, що у Львові зникла гуманітарна допомога зі США на 33,6 млн гривень.

Викрито “волонтера”, який торгував гуманітаркою, переданою жителям Ірпеня

Затримано пссевдоблагодійника і його спільників: продавали машини для ЗСУ

Джерело Блогинг