У Києві вночі працюватимуть 250 комунальників

Фото: Слово і діло (ілюстрація) У Києві всю ніч оброблятимуть дороги в посиленому режимі

Тротуари, підходи до підземних і надземних переходів, зупинки громадського транспорту та решту місць, які є важкодоступними для великого транспорту, комунальники чистять вручну.

На вулиці Києва у зв’язку з негодою вивели 254 одиниці спецтехніки Київавтодору. Дорожники працюватимуть у посиленому режимі всю ніч. Про це у неділю, 26 листопада, повідомив мер столиці Віталій Кличко у Telegram.

“254 одиниці спецтехніки “Київавтодору” зараз працюють на вулицях Києва. У першу чергу, здійснюють обробку покриття на мостах і шляхопроводах, на підйомах і спусках столиці, магістральних вулицях, якими рухається громадський транспорт.

На очищення та обробку тротуарів, підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, балансових пішохідних зон, де використання спеціальної техніки неможливе, задіяно наразі 38 бригад із ручного прибирання у складі 250 робітників”, – повідомив він. 

Кличко додав, що дорожники працюватимуть у посиленому режимі всю ніч, щоб забезпечити рух транспорту та пішоходів на ранок понеділка.

Синоптики попереджають, що на Київ насувається сильна хуртовина. 

У КМДА водіїв закликали без необхідності не виїжджати на вулиці міста, а також не паркувати авто на тротуарах на узбіччях, щоб не заважати спецтехніці.

Нагадаємо, що через погіршення погоди 26 листопада розпочинає цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах.

Тимчасово окупований росіянами Крим накрило стихійне лихо. 

Джерело Блогинг