Два агенти РФ намагалися влаштуватися на службу у ЗСУ

Фото: СБУ Два агенти РФ намагалися влаштуватися на службу до ЗСУ

Зрадниками виявились два мешканці Вишгородського району, які сприяли російським військам під час тимчасової окупації частини Київщини.

Контррозвідка СБУ затримала агентів Росії, які намагалися влаштуватися до підрозділів ЗСУ. Зрадниками виявились два мешканці Вишгородського району, які сприяли російським військам під час тимчасової окупації частини Київщини. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Озброєні чоловіки брали активну участь у так званих фільтраційних заходах, вишукуючи серед місцевих жителів українських патріотів, які чинили опір загарбникам. Також вони катували малолітнього хлопчика за те, що він допомагав підрозділам ЗСУ виявляти техніку та місця дислокації окупантів”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що після звільнення Київщини посібники окупантів залишились на території регіону.

“Щоб розвідувати та передавати ворогам інформацію про маршрути переміщення та місця базування західного озброєння, один із зрадників виїхав до сусіднього регіону, де підписав контракт із ЗСУ, інший хотів “покликатися” від однієї з територіальних громад поблизу Києва. Але співробітники СБУ ретельно стежили за кожним кроком ворожих агентів та своєчасно викрили їхні плани”, – повідомляє прес-служба СБУ.

Раніше на Київщині в зоні відчуження під час контрдиверсійних заходів проти російських окупантів прикордонники виявили склад зі зброєю та боєприпасами ворога.

Джерело Блогинг