У Києві заблокували роботу фірми із структури Газпром нафти

Фото: СБУ Співробітники СБУ провели обшуки на складі готової продукції

Вилучено більш ніж 27 тонн російських мастил, вартістю майже 10 млн. гривень. Конфіскований товар передадуть на потреби ЗСУ.

 

СБУ заблокувала роботу однієї з київських компаній, яка займалася продажем російських нафтопродуктів та входила до структури Газпром нафти. Про це повідомляється на сайті спецслужби у п’ятницю, 12 серпня.

 

Вказано, що власники Газпром нафти належать до найближчого оточення найвищого військово-політичного керівництва Росії.

 

Представники української “філії” перераховували частину прибутку до бюджету Росії, з якого країна-окупант використала кошти на підготовку війни проти України.

 

“За даними слідства, керівники столичного підприємства налагодили збут у промислових масштабах російських паливно-мастильних матеріалів, які застосовують для техобслуговування транспортних агрегатів”, – йдеться у повідомленні.

 

Готову продукцію від партнерів із Росії, “філія” зберігала на власних складах. Логістичні бази також використовувалися для незаконної реалізації товару афілійованим фірмам, а також клієнтам з тіньового ринку.

 

Під час обшуків співробітники СБУ виявили понад 27 тонн російських мастил, які зберігалися в ємностях з маркуванням російської корпорації. Вартість вилученої продукції складає майже 10 млн. гривень. Конфіскований товар буде передано на потреби ЗСУ.

 

Порушено кримінальну справу за статтею про фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення влади, зміни меж території або держкордону України (ч.4 ст.110-2 КК України).

 

 

Раніше в АРМА передали активи підприємства Білорусі на 4 млрд. гривень. Йшлося про корпоративні права підприємства, а також його нерухоме та рухоме майно.

 

АРМА отримала активи фармкомпанії з Росії на мільярд

 

 

 

Джерело Блогинг