Прокуратура передала АРМА три заводи білоруських компаній

Фото: 24tv.ua Вартість переданих АРМА активів складає 120 млн гривень

Кінцевим бенефіціарним власником зазначених фірм є Білорусь. Нині їх перевіряють щодо присвоєння коштів держбюджету.

Асфальтобетонні заводи, що належать білоруським компаніям, заарештовані та передані в управління АРМА. Про це повідомляє Київська міська прокуратура у понеділок, 5 вересня.

У повідомленні прокуратури у понеділок зазначається, що вартість переданих активів становить близько 120 млн грн.

“Слідством встановлено, що у Києві, а також у Житомирській та Миколаївській областях здійснюють діяльність низка компаній, що спеціалізуються на виконанні різних видів дорожніх робіт. Кінцевим бенефіціарним власником зазначених компаній є Республіка Білорусь”, – йдеться у повідомленні.

У рамках слідства вивчається діяльність зазначених компаній щодо присвоєння коштів держбюджету, що виділяються на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг з подальшою легалізацією коштів та виведенням за кордон.

У повідомленні прокуратури сказано, що також перевіряється можливе фінансування дій із метою захоплення держвлади, зміни кордонів території чи державного кордону України.

“Під час слідства три асфальтобетонні заводи, що розташовані у Києві, Житомирській та Миколаївській області та належать згаданим компаніям, заарештовані та передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів”, – зазначили в прокуратурі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за матеріалами Центрального апарату СБУ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів на своєму засіданні ухвалив черговий пакет санкцій проти Росії та Білорусі. Він стосується 99 фізичних та 178 юридичних осіб, зокрема дочок президента РФ Володимира Путіна.

Зазначимо, що Лукашенко раніше погрожував наступом на захід України.

Джерело Блогинг