У Києві змінили час навчання у школах

Фото: shotam.info Офлайн навчання у київських школах відновили 111 500 дітей

Новий графік дозволить максимально уникнути залежності навчальних закладів від віялових та аварійних відключень світла.

 

У школах Києва навчання починатиметься і закінчуватиметься у світловий проміжок дня через відключення електрики. Про це повідомила столична адміністрація у понеділок, 21 листопада.

 

 

 

Вказано, що з 28 листопада уроки у школах триватимуть у період з 09.00 до 16.00. Це дозволить максимально уникнути залежності навчальних закладів від віялових та аварійних відключень світла. При цьому для дітей початкових класів до уроків і після них працюватимуть групи подовженого дня.

 

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондрієвського, після завершення осінніх канікул офлайн-навчання у школах відновили 111 500 із 236 400 дітей, які зараз перебувають у Києві.

 

Він нагадав, що зимові канікули триватимуть із 26 грудня по 27 січня. У цей час школи мінімально прогріватимуться, а вчителі за бажанням можуть піти в оплачувану відпустку.

 

“З 9 січня 2023 року, під час канікул, учням будуть запропоновані індивідуальні заняття та групові консультації. Також працюватимуть гуртки і спортивні секції. У другому півріччі традиційно особлива увага приділятиметься учням випускних класів – четвертих, дев’ятих та одинадцятих”, – додав Мондрієвський.

 

Нагадаємо, сьогодні у Києві знову аварійно відключали світло. У зв’язку з цим планові графіки не працюють, допоки енергетики не стабілізують ситуацію.

 

Джерело Блогинг