Росія пошкодила близько 50% української енергетичної інфраструктури – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський назвав російський терор знущанням над українцями.

    Росія пошкодила близько 50% української енергетичної інфраструктури - Зеленський

Росія пошкодила 50% об’єктів енергетики / president.gov.ua

Російські окупанти продовжують терор українців та обстрілюють ракетами об’єкти критичної інфраструктури. Ворог пошкодив близько 50% енергетичної інфраструктури. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Зеленський назвав цей терор знущанням над українцями.

“Станом на сьогодні пошкоджено вже близько половини української енергетичної інфраструктури. Цей російський терор – не просто чергове знущання ворога над українцями. Але і прояв дуже цинічної російської антиєвропейської політики, антилюдської політики”, – сказав Зеленський.

    Росія пошкодила близько 50% української енергетичної інфраструктури - Зеленський

РФ пошкодила 50% енергооб’єктів / скріншот

Відключення світла в Україні

Раніше повідомлялося, що в Україні ще довго триватимуть відключення світла. На стабілізацію енергосистеми підуть не лише тижні, а й місяці. Про це заявив народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Також раніше у Раді зазначали, що якщо взимку сильні морози співпадуть з російськими ракетними атаками на українську інфраструктуру, то електроенергію можуть відключати на 10-12 годин. Але енергетики працюють над тим, щоби відключення світла становило всього по кілька годин вранці та ввечері.