“Крім Медведєва дурнів немає”: у Зеленського жорстко відповіли на шантаж РФ навколо ЗАЕС

Окупанти РФ хочуть виставити Україну агресором, підкреслив Михайло Подоляк.

    "Крім Медведєва дурнів немає": у Зеленського жорстко відповіли на шантаж РФ навколо ЗАЕС

Окупанти РФ захопили Запрозьку АЕС / Фото УНІАН

Росія використовує Запорізьку атомну електростанцію як заручника для фіксації окупованих територій.

При цьому окупанти хочуть виставити Україну агресором, написав у Twitter радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

“Важко уявити, щоб член Аль-Каїди або ІДІЛ сидів в ООН і “офіційно” звинувачував в агресії США або Ізраїль”, – зазначив він.

На думку Подоляка, Росія використовує ЗАЕС як заручника для фіксації окупованих територій, а Україну хоче виставити агресором.

“Але дурнів, крім Медведєва, немає. Єдина загроза для АЕС – росіяни-терористи”, – додав радник керівника ОП.

    "Крім Медведєва дурнів немає": у Зеленського жорстко відповіли на шантаж РФ навколо ЗАЕС

Ситуація навколо Запорізької АЕС

Нагадаємо, 5 серпня окупанти обстріляли Запорізьку АЕС. Зокрема, потрапили у високовольтну лінію зв’язку, вона була пошкоджена, на одному з енергоблоків спрацював аварійний захист.

Також три “Прильоти” були зафіксовані прямо на майданчику станції, біля одного з енергоблоків, де розташований ядерний реактор. Серйозно пошкоджена азотно-киснева станція і об’єднаний допоміжний корпус. Повідомлялося про ризики витоку водню і розпилення радіоактивних речовин, а також високу пожежну небезпеку.

6 серпня окупанти потрапили по майданчику Запорізької АЕС безпосередньо поруч зі сховищем відпрацьованого ядерного палива.

11 серпня загарбники знову обстріляли Запорізьку АЕС і території поблизу атомного об’єкта.

Президент України Володимир Зеленський, коментуючи ситуацію на Запорізькій АЕС, заявив, що Росія в черговий раз пробила дно у світовій історії тероризму.