У КМДА пояснили тактику РФ щодо ракетних ударів

Фото: Скриншот видео У КМДА зазначили, що РФ маніпулюватиме українцями

Росія намагається нав’язати українцям почуття “загрози за графіком”, попередив голова військової міськадміністрації Сергій Попко.

 

Сили та засоби ППО України перебувають у постійній бойовій готовності. Українцям та киянам, зокрема, теж необхідно залишатися готовими до нових атак ворога та “бути розсудливими”. Про це заявив начальник Київської міської військової адміністрації (КМДА) Сергій Попко, повідомляє прес-служба військової міськадміністрації у своєму Telegram-каналі у вівторок, 29 листопада.

 

“Ворог намагається маніпулювати українцями. Прагне сіяти паніку та тривогу, залякати і розділити нас. Це частина його агресивного плану. Але ми з вами завжди вміли своєчасно проявляти ворожий задум і разом протидіяти. Тому Київ вистояв”, – зазначив він.

 

За його словами, останні масовані ракетні обстріли мирних міст України та Києва – це не лише знищення критичної інфраструктури. Окупанти також атакують і в інформаційному просторі, щоб нав’язати українцям почуття “загрози за графіком”.

 

Голова КМДА нагадав, що “обстріли можливі у будь-який час і будь-де до тих пір, поки йде війна”. Тому із цим “потрібно навчитися жити”.

 

Керівник військової міськадміністрації закликав громадян у разі повітряної тривоги дотримуватися правил безпеки і одразу ж прямувати в укриття.

 

Крім того, він закликав довіряти повідомленням із офіційних джерел.

 

“Прошу городян бути розсудливими та зберігати спокій. Пам’ятайте, що паніка та чутки тільки на користь ворога. Це найважливіше, що кожен з вас може зробити для себе особисто, своїх близьких та миру в Україні після нашої перемоги”, – резюмував Попко.

 

Корреспондент.net вже писав раніше, що внаслідок ракетного удару окупантів у Києві троє людей загинули і шість отримали поранення.

 

 

 

Джерело Блогинг