З’явилися фото укриттів у київських школах

Фото: КГГА

В автономному режимі зможуть працювати лише школи, де є укриття або такий об’єкт є поряд у пішій доступності.

Понад 400 шкіл Києва готові прийняти з 1 вересня учнів у режимі офлайн. Школи облаштовані укриттями, де можна проводити уроки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Повідомляється, що у столиці зараз близько 180 тисяч школярів, і 138 тисяч із них розпочнуть навчальний рік у режимі офлайн. 421 комунальна школа готова до навчального року. В автономному режимі зможуть працювати лише школи, де є укриття або такий об’єкт є поряд у пішій доступності (школи по сусідству, метрополітен тощо), але 22 муніципальні школи працюватимуть лише онлайн, оскільки біля них укриттів немає.

“Зараз школи, в яких є укриття, готові одночасно прийняти 145 тисяч осіб, а заяви про очне навчання дітей написали 138 тисяч батьків. Кількість місць в укриттях коливається, тому одночасно в очному навчальному процесі можуть брати участь освітяни та школярі кількістю не більше ніж місткість укриття”, – йдеться у повідомленні КМДА.

Зазначається, що батьки можуть змінити формат навчання дитини протягом року, а також зі шкіл, які не відкриються для очного навчання, можна (за наявності місць) перейти до іншої установи для занять офлайн.

В укриттях, підготовлених до навчального року, облаштовано класи, де є стільці, парти. Крім того, є місця, ігрові кімнати, санвузли. Кожен день у школах столиці розпочинатиметься з нагадування про заходи безпеки.

Раніше повідомлялося, що укриття є приблизно у половини шкіл України, але цей показник змінюється на краще.

Джерело Блогинг