“Чмобіки” на півдні хочуть здатися в полон цілими підрозділами – ЗСУ

Вони навіть проводять наради у підрозділах, щоб обговорити, як потрапити до українських військових і увійти в списки на обмін.

    "Чмобіки" на півдні хочуть здатися в полон цілими підрозділами – ЗСУ

“Чмобіки” на півдні хочуть здатися в полон цілими підрозділами – ЗСУ/ ua.depositphotos.com, скрін

Частина російських окупантів на півдні готові здатися у полон до українських військових цілими підрозділами. І вони активно обговорюють таку можливість, навіть проводять відповідні “наради”.

Більшість серед таких загарбників, які готові здатися – це росіяни, які потрапили на фронт після оголошення російським диктатором Володимиром Путіним “часткової” мобілізації в РФ. Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного штабу пресцентру українських сил оборони півдня Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону у четвер, 13 жовтня.

За її словами, серед підрозділів противника на півдні активно обговорюється, як здатися у полон до українських воїнів, щоб потім поповнити обмінний фонд України.

Вона зазначила, що “свіжомобілізовані” росіяни не готові до передової ні морально, ні фізично. Перед тим, які відправити їх на фронт, у країні-агресорці РФ навіть не проводили для них ніяку підготовку. У деяких випадках “чмобікам” видавали один автомат на двох.

Гуменюк наголосила, що непідготовленість до війни, моральна неналаштованість і відсутність нормальної техніки і зброї – головні причини, чому окупанти хочуть здатися у полон і таким чином зберегти собі життя.