Нічому не навчився: ЗСУ знищили окупанта, який після полону в Україні знову повернувся воювати

Єфрейтор Натан Касаткін, який встиг побувати в українському полоні і був обміняний, повернувся знову в Україну і вже був знищений ВСУ остаточно.

    Нічому не навчився: ЗСУ знищили окупанта, який після полону в Україні знову повернувся воювати

ЗСУ знищили окупанта, який після полону в Україні знову повернувся воювати / УНІАН та скріншот з відео

В Україні бійці ЗСУ ліквідували російського окупанта Натана Касаткіна. Він прославився тим. що здався в полон українцям на самому початку повномасштабного вторгнення РФ, а потім був обміняний на українських полонених.

Проте, Касаткін не вгамувався. Він повернувся на війну в Україну у складі окупаційної армії і загинув. Інформація про його ліквідацію поширилася в російських соцмережах у п’ятницю, 21 жовтня

“Російський військовий Натан Касаткін, який потрапив у полон в перші дні війни (фігурував на відомому відео, де матерно обзивав Путіна), потім був звільнений за обміном, але навіщось вирішив знову повернутися в Україну. Кінець виявився трохи передбачуваний”, – прокоментував ситуацію український журналіст Денис Казанський.

Касаткін був єфрейтором, служив в 11-й десантно-штурмовій бригаді 3-ї десантно-штурмової роти (в/ч 32364, Республіка Бурятія, місто Улан-Уде).