Польські експерти пояснили, чому у росіян проблеми на фронті

Росіяни відчувають великі проблеми на фронті через брак високоточних ракет, вважають польські експерти. А виробляти новітню зброю РФ не в змозі.

    Польські експерти пояснили, чому у росіян проблеми на фронті

Польські експерти пояснили, чому у росіян проблеми на фронті/ скріншот, УНІАН

В Україні кожен день росіяни окупанти здійснюють до 800 атак на ЗСУ, використовуючи до 60 тисяч боєприпасів, що призводить до логістичних і виробничих проблем. Про це повідомляє польський портал Wiadomosci з посиланням на думку місцевих експертів.

“Після поразки під Києвом вони повернулися до методів, відомих з початку 20 століття, які використовувалися під час обох світових воєн, і які росіяни досі використовують — сильну артпідготовку з подальшою атакою з попередженням вогневого валу або просто вогню по місцевих цілях: селах і садибах. Сутність полягає в обстрілі позицій противника, змушуючи його сховатися або тимчасово відійти, потім рухаються механізовані підрозділи, попереду яких ведеться артилерійський вогонь. В результаті у захисників залишається менше часу для зміцнення оборони і відбиття атаки”, ‒ кажуть вони.

Також зазначається, що росіяни повернулися до священної корови своєї військової науки – тактики часів Другої світової війни.

Видео дня