“Дно цивілізації”: у Зеленського жорстко відповіли Ірану на постачання дронів РФ

Іран вирішив підтримати вбивства українців, підкреслив Михайло Подоляк.

    "Дно цивілізації": у Зеленського жорстко відповіли Ірану на постачання дронів РФ

Михайло Подоляк жорстко прокоментував поставку іранських дронів РФ / УНІАН / Wikipedia

В Офісі президента жорстко відреагували на застосування російськими окупантами в Україні безпілотників, поставлених Іраном агресору.

Багаторічні санкції, ізоляція, огидна репутація і остаточне стратегічне обнулення так і не дозволили Ірану зрозуміти, як піднятися з дна цивілізації, написав радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк в Twitter.

“Іран вирішив підтримати вбивства українців, передавши Росії – вкрай відсталій в технічному плані країні – сучасні безпілотники. Багаторічні санкції, ізоляція, огидна репутація і остаточне стратегічне обнулення так і не дозволили Ірану зрозуміти, як піднятися з дна цивілізації”, – підкреслив він.

    "Дно цивілізації": у Зеленського жорстко відповіли Ірану на постачання дронів РФ

У свою чергу глава ОП Андрій Єрмак зазначив, що кожному, хто підтримує вбивство українців і допомагає Росії зброєю, гарантована ізоляція.

“Кожному, хто підтримує вбивство українців і допомагає Росії зброєю, гарантована ізоляція. І мова не тільки про санкції”, – написав він у Twitter.

    "Дно цивілізації": у Зеленського жорстко відповіли Ірану на постачання дронів РФ

Раніше речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко повідомив, що українська сторона прийняла рішення позбавити посла Ірану в Україні акредитації через постачання дронів Росії.

За словами Ніколенка, українська сторона прийняла рішення позбавити посла Ірану в Україні акредитації, а також істотно скоротити кількість дипломатичного персоналу посольства Ірану в Києві.