Олег Жданов зізнався, коли Путін розіграє “ядерну карту”

На думку військового експерта, спочатку кривавий диктатор буде показувати готовність до застосування ядерної зброї.

    Олег Жданов зізнався, коли Путін розіграє "ядерну карту"

За якої умови Путін може вдарити ракетами по Україні/ Reuters, Главред

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, про що свідчать ядерні погрози Путіна на тлі масштабних провалів його армії в Україні. Також він розповів, як саме диктатор може вдарити по нашій країні, якщо перейде від погроз до дії.

Так, якщо Путін таки заявить про” входження ” тимчасово окупованих територій України, де проходять псевдореферендуми, до складу РФ, він втратить можливість вирішити ситуацію шляхом переговорів. І тоді диктатор “розіграє карту” ядерної атаки, поділився експерт у бесіді з журналістами в ефірі телемарафону.

“Ця ескалація несе два завдання. Перша – зробити конфліктом з примусом заходу до переговорів. І друге завдання – врятувати фронт. Він хоче за всяку ціну врятувати фронт. Йому неважливо, він розуміє, що втрат буде ще дуже багато, тому вони, за даними деяких західних розвідспільнот, все-таки будуть призивати 1 мільйон і 200 тисяч чоловік. Але це буде як в 1941 році, просто “закидати тілами”, просто посадити купу народу в окопи, щоб ми не могли наступати. А взагалі це призов: якщо ж цей призов не спрацює, ця ескалація, значить, я думаю, буде розігруватися карта загрози нанесення ядерних ударів”, – зазначив Жданов.